• Administraator: Keldrimäe - 56907779, Kase - 54555443, Kadaka - 56966998, ABA - 55602290, Juhataja: 56681138
  • lootus.onnele@gmail.com
  • E-R: 10:00 to 20:00/kokkulepel

  

Füsioterapeudi teenus 

 Teenuste sisu:  Tegemist on klientidele pakutava teenusega, mille eesmärk on arendada, säilitada ja taastada keha maksimaalset liikumisvabadust ja funktsionaalsust terve elu jooksul. Teenust osutatakse juhtudel, kui vananemise, vigastuse, valu, haiguse, häire, seisundi või keskkonnategurite tõttu on häiritud keha funktsionaalsus ja liikuvus, mõistes, et täisfunktsionaalne liikumine on tervise kõige olulisem tegur.

Spetsialist pakub abi järgmiste probleemide korral:

Insult, hulgiskleroos, parkinsonism ja muud ajuhaigused;
perifeersete närvide düsfunktsioon (radikulopaatia, neuriit, polüneuropaatia);
Südame, veresoonte haigused;
Taastumine vigastustest;
Põletikulised ja degeneratiivsed liigesehaigused;
Lülisamba häired (osteokondroos, trauma, selgroolülide nihkumine);
Kehahoiaku häired, skolioos;
Hingamisteede haigused (kopsupõletik, bronhiit, astma);
Ülekaal, rasvumine;
Seedetrakti haigused, mis on seotud motoorika häiretega.
Ülesandeks on välja töötada terapeutiline võimlemiskompleks, mis on spetsiaalselt valitud iga kliendi jaoks. Spetsialist soovitab individuaalseid tunde, samuti annab nõu võimlemiskompleksi kodus rakendamiseks. Ettenähtud tehnika sõltub haiguse tõsidusest, vormist.

Mida spetsialist esimeses tunnis teeb:
Nagu iga teise profiiliga spetsialist, tunneb spetsialist eelkõige huvi kliendi kaebuste, põhjuste vastu, mis teda vastuvõtule viisid. Seejärel küsib ta haiguse kulgu, mis tervisehädad veel on. Õpib tundma spordialasid, millega klient tegeleb, tema elustiilist. Väga oluline on spetsialisti teavitada krooniliste haiguste esinemisest, varasematest operatsioonidest ja vigastustest. See on vajalik võimalike vastunäidustuste tuvastamiseks.
Seejärel peab spetsialist kindlaks tegema inimese seisundi raskusastme, viima läbi uuringu, hindama kliendi füüsilist vormi, tutvuma uuringu tulemuste ja nende spetsialistide järeldustega, kes ravis põhihaigust ja sellega seotud häireid.
Alles pärast seda määrab spetsialist kindlaks teenuse taktika, valib terapeutilise võimlemise kompleksi, mille abil toimub rehabilitatsioon. Lisaks annab ta nõu elustiili muutmiseks, igapäevasteks tegemisteks, räägib vajalikest kodustest treeningutest.

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede

(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev

(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede

(08.00-16.00)/või vastavalt vajadusele