Psühholoogi teenused

Psühholoogi teenused meie sotsiaalse rehabilitatsiooni keskuses hõlmavad mitmeid erinevaid tegevusi ja tugiteenuseid, mille eesmärk on aidata inimestel taastuda ja ühiskonda integreeruda. Siin on mõned võimalikud psühaholoogi teenused:

Individuaalsed nõustamisseansid: Psühholoog pakub üks-ühele nõustamist, et aidata inimesel lahendada isiklikke probleeme, stressi, ärevust või depressiooni.

Grupinõustamine: Psühholoog korraldab grupinõustamisseansse, kus inimesed saavad jagada kogemusi ja õppida teistelt toimetulekustrateegiaid.

Psühhoteraapia: Psühholoog pakub erinevaid teraapia vorme, nagu kognitiiv-käitumuslik teraapia või psühhoanalüüs, et aidata inimestel mõista ja muuta oma käitumist ja mõtteviisi.

Psühholoogiline hinnang: Psühholoog hindab inimese vaimset tervist, toimetulekuvõimet ja vajadusi ning annab sobiva individuaalse plaani ja soovitused.

Toimetulekustrateegiate õpetamine: Psühholoog õpetab inimestele praktilisi oskusi ja strateegiaid igapäevaelu probleemidega toimetulekuks, nagu stressijuhtimine ja suhtlemisoskused.

Emotsionaalne tugi: Psühholoog pakub emotsionaalset tuge ja kuulavat kõrva inimestele, kes tunnevad end üksikuna või vajavad rasketes olukordades tuge ja julgustust.

Teenused hõlmavad nõustamist terviseseisundist, isiksusest ja suhetest tulenevate probleemide ennetamiseks ja lahendamiseks, inimese psühholoogiliste probleemide, seisundi ja tegevusvõime hindamist. Me töötame inimese potentsiaali ja valmisoleku arendamisega eakohasteks tegevusteks, töötamiseks, õppimiseks ja iseseisvaks elamiseks. Pakume nõustamist ja motiveerimist võrgustiku liikmetele, et toetada inimest rehabilitatsiooni eesmärkide saavutamisel.

Psühholoogi peamine eesmärk on aidata klientidel rasketest tunnetest üle saada, võimaldades seeläbi oma võimeid täielikult rakendada.

Me aitame lastel ja noorukitel lahendada probleeme, nagu talumatu ja arusaamatu kangekaelsus, ebamõistlik või tugev agressioon, väljendamisraskused, äkilised meeleolumuutused, suhtlemisraskused eakaaslastega, madal enesehinnang ja noorukikriisid.

Noorukite teraapia lahendab probleeme, nagu õpilaste sotsiaalse ja psühholoogilise kohanemise taseme tõstmine, isikliku ja ametialase enesemääramisprotsessi valmisoleku kindlaksmääramine, mis hõlmab teadmiste saamist enda ja ametialade kohta, eluperspektiivi kujundamine ja valmisoleku arendamine professionaalse tuleviku variandi vabaks valimiseks.

Täiskasvanutele pakume psühholoogilist abi kaotuse üleelamiseks, õige rahulolematus iseendaga, hirmudega tegelemiseks, karjääriedu saavutamiseks ning pere- ja isiklike suhete loomiseks.

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede
(08.00-16.00)/ainult Kadaka kooli õpilastele

Tondi keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Võtke meiega ühendust:


lootus.onnele@gmail.com
info@lapssi.eu
Lapssi OÜ
Reg.nr: 12876200
Tegevusluba: SRT000187

Jälgi meid Facebookis