Loovterapeudi teenused

Loovterapeudi teenused meie sotsiaalses rehabilitatsioonikeskuses pakuvad laia spektrit loovus- ja kunstipõhiseid lähenemisviise, mis on suunatud klientide tegevusvõime arendamisele psühhoteraapilisel, funktsionaalsel ja rekreatiivsel tasandil. Teenused hõlmavad nii individuaalset kui ka grupitööd ja on mõeldud isikutele ja nende võrgustikuliikmetele, kes vajavad toetust loovtegevuste rakendamisel oma igapäevases tegevuskeskkonnas.

Visuaalkunstiteraapia: See teraapia vorm kasutab visuaalkunsti vahendeid ja tehnikaid, sh maalimist, skulptuuride loomist, graafikat, fotograafiat ja filmimist. Teraapia eesmärk on aidata klientidel parandada oma eluga toimetulekut, kasutades kunsti kui vahendit eneseväljenduseks ja mõtete ning tunnete jagamiseks terapeudiga. Visuaalkunstiteraapia aitab klientidel avastada enda kohta „tõde“ läbi loominguliste tegevuste, aidates seeläbi korrastada oma maailma ja isiksust.

Muusikateraapia: Muusikateraapia on suunatud kõne- ja suhtlemisoskuste arendamisele ning psühho-emotsionaalse ja füüsilise seisundi parandamisele. Muusika mõjub soodsalt kesknärvisüsteemile, hingamisele ja vereringele, samuti aitab see struktureerida mõtlemis- ja mäluprotsesse. Muusikateraapiat kasutatakse täiendava ravivahendina erinevate neuroloogiliste, psüühiliste, füüsiliste ja somaatiliste haiguste puhul. Tunnid keskenduvad rütmile, helile ja liikumisele ning võivad hõlmata muusikariistade mängimist ja laulmist, aidates sellega parandada hingamisfunktsiooni ja pakkuda eneseväljenduse võimalust.

Sensoorne integratsioon: Loovterapeudid rakendavad sensoorse integratsiooni meetodeid, et toetada klientide tegevusvõimet ja osalusvõimet, keskendudes erinevate meeleelundite stimuleerimisele ja koordinatsioonile. See lähenemisviis aitab klientidel paremini tajuda ja suhestuda ümbritseva maailmaga, kasutades kunstipõhiseid ja loovaid tegevusi.

Meie keskuses on suur rõhk ka pere ja lähivõrgustiku kaasamisel, pakkudes neile nõustamist ja toetust, et nad saaksid paremini mõista ja toetada oma lähedase arengut ja rehabilitatsiooniprotsessi. Loovterapeudi teenused on kohandatud vastavalt iga kliendi individuaalsetele vajadustele, eesmärkidele ja tervislikule seisundile, pakkudes mitmekülgset ja loomingulist lähenemist, mis soodustab klientide üldist heaolu ja arengut.

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede
(08.00-16.00)/ainult Kadaka kooli õpilastele

Tondi keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Võtke meiega ühendust:


lootus.onnele@gmail.com
info@lapssi.eu
Lapssi OÜ
Reg.nr: 12876200
Tegevusluba: SRT000187

Jälgi meid Facebookis