Kogemusnõustaja teenus

Kogemusnõustaja teenus sotsiaalses rehabilitatsiooni keskuses hõlmab nõustamist ja toetamist inimeste poolt, kes on isiklikult kogenud vaimse tervise probleeme või sõltuvusprobleeme ning kasutavad oma kogemusi ja taastumisprotsessi teiste inimeste abistamiseks. Kogemusnõustajad võivad pakkuda ainulaadset perspektiivi ja empaatiat, kuna nad mõistavad vaimse tervise väljakutseid isiklike kogemuste kaudu.

Kogemusnõustaja teenus võib hõlmata järgmist:

1. Individuaalne nõustamine: Kogemusnõustajad võivad pakkuda üks-ühele nõustamissessioone inimestele, kes vajavad emotsionaalset tuge ja juhendamist vaimse tervise küsimustes.

2. Grupinõustamine: Kogemusnõustajad võivad juhendada tugirühmi, kus inimesed saavad jagada oma kogemusi ja õppida üksteiselt.

3. Kogemuslugude jagamine: Kogemusnõustajad võivad rääkida oma isiklikest kogemustest ja taastumisest, et inspireerida ja motiveerida teisi inimesi.

4.Ressursside juhendamine: Kogemusnõustajad aitavad inimestel leida sobivaid teenuseid, ressursse ja tugivõrgustikke, et toetada nende taastumist ja heaolu.

5. Eneseabi ja enesejuhtimise oskuste õpetamine: Kogemusnõustajad võivad aidata inimestel arendada eneseabi oskusi ja enesejuhtimise strateegiaid, et nad saaksid paremini toime tulla igapäevaelu väljakutsetega.

Kogemusnõustaja teenused on väärtuslikud, sest need põhinevad isiklikel kogemustel ja empaatial, mis võivad olla eriti toetavad inimestele, kes võitlevad vaimse tervise probleemide või sõltuvuste vastu. Kogemusnõustajad võivad aidata inimestel suurendada eneseusaldust, enesehinnangut ja taastumisvõimet. Teenused võivad olla osa terviklikust rehabilitatsiooniplaanist, mis aitab inimestel saavutada parema vaimse tervise ja elukvaliteedi.

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede
(08.00-16.00)/ainult Kadaka kooli õpilastele

Tondi keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Võtke meiega ühendust:


lootus.onnele@gmail.com
info@lapssi.eu
Lapssi OÜ
Reg.nr: 12876200
Tegevusluba: SRT000187

Jälgi meid Facebookis