Tegevusterapeudi teenused

Meie sotsiaalses rehabilitatsioonikeskuses pakutav tegevusterapeudi teenus hõlmab erinevaid terapeutilisi meetodeid ja strateegiaid, et toetada inimesi nende igapäevaelus toimetulekul ja sotsiaalse kaasatuse parandamisel. Tegevusterapeudid töötavad inimestega, kes vajavad abi füüsiliste, kognitiivsete, emotsionaalsete või sotsiaalsete takistuste ületamisel, mis võivad mõjutada nende iseseisvust ja elukvaliteeti.

Teenuste ulatus hõlmab järgmist:

1. Hindamine: Tegevusterapeudid hindavad inimese füüsilisi ja kognitiivseid võimeid, samuti igapäevaelu oskusi ja väljakutseid.

2. Individuaalsed teraapialiigid: Koostatakse individuaalsed teraapiaplaanid, mis hõlmavad harjutusi ja tegevusi motoorsete oskuste, tähelepanu ja kognitiivsete funktsioonide arendamiseks.

3. Terapeutilised harjutused: Kasutatakse füsioteraapilisi harjutusi lihasjõu, tasakaalu ja liikumisoskuse parandamiseks.

4. Kognitiivne taastusravi: Aidatakse arendada kognitiivseid oskusi, nagu mälu, tähelepanu ja probleemide lahendamise võimed.

5. Tegevuste kohandamine: Aidatakse inimestel leida ja kohandada igapäevaseid tegevusi iseseisvaks sooritamiseks.

6. Suhtlemis- ja sotsiaalsete oskuste arendamine: Aidatakse arendada suhtlemis- ja sotsiaalseid oskusi paremaks suhtlemiseks ja kogukonna tegevustes osalemiseks.

Lastele suunatud teenused:

- Tegevusterapeudid töötavad lastega, et toetada nende arengut ja aidata neil saavutada iseseisvust igapäevastes tegevustes.

- Pakutakse mängulisi ja harivaid tegevusi, mis arendavad laste motoorseid oskusi, koordinatsiooni ja sotsiaalseid suhtlemisoskusi.

- Tehakse koostööd vanemate ja hooldajatega, et toetada laste arengut ja kaasata neid lasteaia, kooli ja muude tegevuskeskkondade tegevustesse.

Tegevusterapeudi eesmärgid ja lähenemisviis:

Tegevusterapeudi peamine eesmärk on aidata klientidel, sealhulgas lastel, saavutada maksimaalne iseseisvus ja toimetulek igapäevaelus, parandades seeläbi nende elukvaliteeti. Teenuste sisu ja lähenemine on kohandatud vastavalt iga kliendi individuaalsetele vajadustele ja rehabilitatsiooni eesmärkidele, pakkudes terviklikku ja mitmekülgset tuge nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede
(08.00-16.00)/ainult Kadaka kooli õpilastele

Tondi keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Võtke meiega ühendust:


lootus.onnele@gmail.com
info@lapssi.eu
Lapssi OÜ
Reg.nr: 12876200
Tegevusluba: SRT000187

Jälgi meid Facebookis